KONTAKTA OSS

Vårt sportkontor är beläget på Jordbrovallen, John Erikssonsgatan 50C, där har våra akademi- och ungdomslag samt damlag har sin hemvist. Vårt herrlag utgår från Odensberg. Herr- och damlag spelar sina hemmamatcher på Stadsparksvallen.

20230625 16.27.29 1004 Webb (1)

SPORTKONTOR

Öppettider:
Måndag – Fredag: 10.00-14.00

Adress:
John Erikssonsgatan 50C
554 72 Jönköping

Telefon:
036-16 55 13 (10:00-14:00)

E-mail:
bygdenslag@j-sodra.se

Bankgironummer:
Bg. 540-3811

Sportkontor

20240201 Daniel Ståhl Webb 44
Oscar Carlson

Klubbchef

oscar.carlson@j-sodra.se

210809 Daniel Ståhl Webb 0048
Mikael Andersson

Marknadsansvarig

070-365 70 80

mikael.andersson@j-sodra.se

Vesna Mandic1692svweb Hemsida 250X329
Vesna Mandic

Administratör, presskontakt

036-16 55 13 (Telefontid: 10.00-14.00)

bygdenslag@j-sodra.se

avatar
Patrik Ingelsten

Huvudtränare - herr

patrik.ingelsten@j-sodra.se

avatar
Peter Andersson

Chefstränare - dam

peter.andersson@j-sodra.se

Styrelse

avatar
Bengt Spjuth

Ordförande

0708-17 48 88

bengt.spjuth@j-sodra.se

avatar
Sofie Petersson

Vice-ordförande

0705-16 47 55

sofie.petersson@j-sodra.se

avatar
Viljo Petersson Dahl

Kassör

0735-42 17 29

viljo.petersson@j-sodra.se

avatar
Svante Westerberg

Sektreterare

0703-74 88 40

svante.westerberg@j-sodra.se

avatar
David Gerson

Ledamot

0706-10 30 33

david.gerson@j-sodra.se

avatar
Peter Efvergren

Ledamot

0736-57 81 79

peter.efvergren@j-sodra.se

avatar
Bengt Canell

Ledamot

0703-45 82 94

bengt.canell@j-sodra.se

avatar
Mats Brändström

Ledamot

0727-00 09 83

mats.brandstrom@j-sodra.se

Valberedningen

avatar
Per Snarberg

Sammankallande

070-5691911

per.snarberg@telia.com

avatar
Peter Rogbring

070-3103194

peter.rogbring@gmail.com

avatar
Rickard Strandberg

070-5769030

rickard.strandberg@rfsisu.se

Huvudsponsorer

logo