KONTAKTA OSS

Vårt sportkontor är beläget på Jordbrovallen, John Erikssonsgatan 50C, och det är även där våra akademi- och ungdomslag samt damlag har sin hemvist. Vårt herrlag utgår i huvudsak från Odensberg och hemmamatcherna spelas på Stadsparksvallen.

210905 Daniel Ståhl Webb 0226

SPORTKONTOR

Öppettider:
Måndag – Fredag: 10.00-14.00

Adress:
John Erikssonsgatan 50C
554 72 Jönköping

Telefon:
036-16 55 13 (10:00-14:00)

E-mail:
bygdenslag@j-sodra.se

Bankgironummer:
Bg. 540-3811

Sportkontor

210809 Daniel Ståhl Webb 0066
Sebastian Lagrell

Klubbchef

070-778 13 44

sebastian.lagrell@j-sodra.se

210809 Daniel Ståhl Webb 0048
Mikael Andersson

Marknadsansvarig

070-365 70 80

mikael.andersson@j-sodra.se

Vesna Mandic1692svweb Hemsida 250X329
Vesna Mandic

Administratör, presskontakt

036-16 55 13 (Telefontid: 10.00-14.00)

bygdenslag@j-sodra.se

Karsberg
Mats Karsberg

Företagssäljare

0707-52 72 47

mats.karsberg@j-sodra.se

Oscar Halv
Óscar García Rodrígues

Huvudtränare, herr

Peter
Peter Karlsson

Evenemangsansvarig

070-7311150

peter.karlsson@j-sodra.se

Meijer
Simon Meijer

Akademichef

076-053 80 02

simon.meijer@j-sodra.se

avatar
Peter Andersson

Utvecklingschef Akademi

070-310 55 22

peter.andersson@j-sodra.se

avatar
Fredric Fendrich

Ungdomsadministratör

073-991 52 77

fredric.fendrich@j-sodra.se

Styrelse

210809 Daniel Ståhl Webb 0054
Mats Tidstrand

Ordförande

mats.tidstrand@j-sodra.se

210809 Daniel Ståhl Webb 0045
Fredrik Ståhl

Ledamot

210809 Daniel Ståhl Webb 0074
Vetton Gramozi

Ledamot

210809 Daniel Ståhl Webb 0073
Bo Plym

Sekreterare

210809 Daniel Ståhl Webb 0070
Peter Carlsson

Kassör

avatar
Henning Albertsson

Valberedningen

avatar
Per Snarberg

Sammankallande

070-5691911

per.snarberg@telia.com

avatar
Peter Rogbring

070-3103194

peter.rogbring@gmail.com

avatar
Rickard Strandberg

070-5769030

rickard.strandberg@rfsisu.se

avatar
Christina Cajtoft

070-302 15 23

christina@cajtoftconsulting.se

Huvudsponsorer

Unibet Volkswagen Logo Atteviks
logo